Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

Pristatymas

Prekės tiekiamos jas išsiunčiant Jūsų nurodytu prekių pristatymo adresu, nebent yra susitarta kitaip. Vykdant sandorį, vadovaujamasi tuo prekių pristatymo adresu, kurį nurodėte užsakymo anketoje.

Mes galime atsisakyti sutarties tuo atveju, jeigu negalime pateikti užsakyto produkto dėl to, kad jo ne dėl mūsų kaltės mums nepateikė mūsų tiekėjai. Tokiu atveju nedelsdami Jus informuosime ir, jei reikia, pasiūlysime analogišką produktą. Jei analogiško produkto nėra arba nepageidaujate, kad Jums būtų pristatytas analogiškas produktas, nedelsdami grąžinsime Jums jau sumokėtą sumą (kai tai taikoma).

Tais atvejais, kai Jums tai yra priimtina, mes turime teisę pristatyti prekes dalimis. Papildomos siuntimo išlaidos imamos tik tuomet, kai dėl jų yra konkrečiai susitarta.

Fiksuoto dydžio mokestis, kai siuntos pristatomos Lietuvoje per DPD kurjerį, yra 3,50 eurų už vieną užsakymą. Siuntimo mokestis netaikomas, kai užsakomų prekių bruto vertė yra 50,00 eurų ir didesnė.

Esant karantinui, keičiasi DPD siuntų pristatymo taisyklės:

 

BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS.

Nuo 2020.03.16 (pirmadienio) pradedamas vykdyti bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.

 

 

 

 

Pristatymo procesas. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš šių būdų:

1. Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja Gavėją šalia siuntos.

2. Gavėjui atsisakius fotografuotis, jis šalia siuntos lipduko padeda savo asmens tapatybės dokumentą. Tuomet kurjeris su skeneriu nufotografuoja siuntą su dokumentu.

3. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

Informavimas. Apie proceso pasikeitimus privačius gavėjus informuosime vakarą prieš pristatymą ir pristatymo rytą. Papildomai informuosime verslo įmonių Gavėjus. Informuokite savo klientus apie bekontaktį pristatymą pateikdami informaciją Jūsų internetinėje svetainėje ir papildomai informuodami klientus el. paštu, SMS žinute ar kitais būdais.

Apribojimai. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

 

Galimi individualūs susitarimai.

Apie transporto metu padarytą žalą būtina mus informuoti per 3 darbo dienas.