Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

Pardavimo sąlygos

PARDAVIMO SĄLYGOS

1. Taikymo sritis

1.1.Šios Bendrosios sutarčių sąlygos taikomos visiems užsakymams, kurie pateikiami mūsų internetinėje parduotuvėje www.oyster.lt. 

1.2. Mes nesutinkame su Jūsų nuosavų sąlygų taikymu, nebent yra aiškiai susitarta kitaip.

2. Sutarties sudarymas

2.1. Pirkimo pardavimo sutartis sudaroma su UAB „Gilde.lt“, Kauno g. 34, 03202 Vilnius, Lietuva.

2.2. Internetinėje parduotuvėje pavaizduoti produktai nėra teisiškai privalomas pasiūlymas, o yra tik neįpareigojantis kvietimas užsakyti prekes. Paspausdami mygtuką „Dabar užsakyti ir susimokėti“ Jūs pateikiate teisiškai privalomą užsakymą pateikti į prekių krepšelį įdėtas prekes. Užsakymo gavimo patvirtinimas Jums bus atsiųstas iš karto po užsakymo išsiuntimo ir kol kas nereiškia sutarties patvirtinimo. Jūsų užsakymą mes galime priimti per 1-3 dienas išsiųsdami užsakymo patvirtinimą atskira elektronine žinute arba pristatydami prekes. Terminas užsakymui priimti prasideda Kliento užsakymo išsiuntimo dieną ir baigiasi praėjus 1-3 dienoms po užsakymo išsiuntimo.

2.3. Be to, teisiškai privaloma sutartis gali būti sudaroma jau anksčiau tokiais atvejais:

- Jums pasirinkus atsiskaitymą „PayPal“ sistemoje, sutartis laikoma sudaryta nuo to momento, kai patvirtinate mokėjimo pavedimą į „PayPal“ sistemos sąskaitą;

2.4. Tais atvejais, kai galima rinktis iš kelių minėtų variantų, sutartis laikoma sudaryta nuo to momento, kai vienas iš minėtų variantų pasirenkamas anksčiausiai. Jei Jūsų užsakymo Pardavėjas per minėtą terminą nepatvirtina, tai yra laikoma užsakymo atsisakymu ir todėl Jūs neprivalote laikytis savo ketinimo pareiškimo.

2.5. Mes išsaugome sutarties tekstą ir elektroniniu paštu išsiunčiame Jums užsakymo duomenis kartu su mūsų Bendrosiomis sutarčių sąlygomis. Be to, su Bendrosiomis sutarčių sąlygomis galite bet kada susipažinti šiame interneto puslapyje bei jas parsisiųsti. Savo ankstesnius užsakymus Jūs galite matyti mūsų klientų prisijungimo erdvėje.

2.6. Sutartys sudaromos lietuvių kalba.

3. Kainos, tiekimo ir išsiuntimo sąlygos

3.1. Visos kainos yra nurodytos su Lietuvos Respublikos įstatymais nustatyto dydžio pridėtinės vertės mokesčiu. Prekėms, kurios importuojamos į kitas šalis nei Vokietija, gali būti taikomi eksporto apribojimai, importo muitai bei mokesčiai, kurie imami Jūsų sąskaita. Skirtingose muitų teritorijose jie skiriasi. Jūs savarankiškai atsakote už tvarkingą būtinų muitų, mokesčių ir rinkliavos sumokėjimą.

3.2. Prekės tiekiamos jas išsiunčiant Jūsų nurodytu prekių pristatymo adresu, nebent yra susitarta kitaip. Vykdant sandorį, vadovaujamasi tuo prekių pristatymo adresu, kurį nurodėte užsakymo anketoje.

3.3. Mes galime atsisakyti sutarties tuo atveju, jeigu negalime pateikti užsakyto produkto dėl to, kad jo ne dėl mūsų kaltės mums nepateikė mūsų tiekėjai. Tokiu atveju nedelsdami Jus informuosime ir, jei reikia, pasiūlysime analogišką produktą. Jei analogiško produkto nėra arba nepageidaujate, kad Jums būtų pristatytas analogiškas produktas, nedelsdami grąžinsime Jums jau sumokėtą sumą (kai tai taikoma).

3.4. Tais atvejais, kai Jums tai yra priimtina, mes turime teisę pristatyti prekes dalimis. Papildomos siuntimo išlaidos imamos tik tuomet, kai dėl jų yra konkrečiai susitarta.

3.5. Fiksuoto dydžio mokestis, kai siuntos pristatomos Lietuvoje, yra 3,00 euro už vieną užsakymą. Siuntimo mokestis netaikomas, kai užsakomų prekių bruto vertė yra 50,00 eurų ir didesnė.

3.6. Galimi individualūs susitarimai.

3.7. Apie transporto metu padarytą žalą būtina mus informuoti per 3 darbo dienas.

4. Apmokėjimas, sąskaitos

Mūsų parduotuvėje iš principo galima atsiskaityti šiais būdais:

4.1. Išankstinis apmokėjimas

Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, mes suteikiame 3 proc. dydžio nuolaidą, užsakymo patvirtinime nurodome Jums savo banko sąskaitą ir, gavę apmokėjimą, pristatome prekes.

4.2. Mokėjimas kurjeriui pristačius prekes

Pasirinkus mokėjimo kurjeriui pristačius prekes būdą, fiksuoto dydžio mokestis už mokėjimą kurjeriui pristačius ptrekes mokesčiu Lietuvoje yra 1,50 eurų už vieną užsakymą.

4.3. Mokėjimas kredito kortele

Suma nuo Jūsų kredito kortelės sąskaitos bus nurašyta baigus vykdyti užsakymą. Mes priimame „Mastercard“ ir „Visa“ kredito korteles, o atsiskaitymui mums reikia Jūsų kredito kortelės numerio, kortelės galiojimo termino ir 3 skaičių kortelės saugos kodo, kuris atspausdintas kitoje Jūsų kredito kortelės pusėje. Pinigai nuo banko sąskaitos bus nurašyti nedelsiant. Prekių grąžinimo atveju atitinkama prekių vertė bus nedelsiant pervesta į Jūsų kredito kortelės sąskaitą.

4.4. PayPal

Sąskaitoje nurodytą sumą Jūs sumokate per elektroninio atsiskaitymo sistemą „PayPal“. Jūs turite būti užsiregistravę šioje sistemoje arba joje iš pradžių užsiregistruoti, nurodydami savo prieigos duomenis patvirtinti savo tapatybę ir mokėjimo pavedimą mums (išskyrus tuos atvejus, kai prie sistemos prisijungiama svečio teisėmis). Detalesnė informacija bus Jums suteikta užsakymo vykdymo metu.

4.6. Pirkimas pagal sąskaitą faktūrą

Užsakymo vykdymo metu atliekamas kreditingumo patikrinimas (patikrinimą atlieka įmonė „Bürgel“). Gavus teigiamas patikrinimo išvadas, Jūs galite sumokėti pagal išrašytą sąskaitą fakūrą. Išsiuntus produktą, Jūs gausite sąskaitą faktūrą, kurią galite patogiai apmokėti per 10 dienų (su 2 proc. nuolaida) arba per 30 dienų be jokių atskaitymų (gavę užsakytas prekes), sumą pervesdami į „Gilde.lt“ sąskaitą banke.

  5. Grąžinimas

Tuo tikslu prie siuntos pridedamas prekių grąžinimo formuliaras. Teisingai užpildykite prekių grąžinimo formuliarą ir pridėkite jį prie atgal siunčiamų prekių. Grąžinamų prekių siuntą išsiųskite Jums patogiausiu būdu - paštu ar per kurjerių tarnybą.  Tiesa, šis dokumentas nėra būtina sąlyga, siekiant veiksmingai pasinaudoti vartotojų atsisakymo teise.

Teise neatlygintinai grąžinti prekes galite pasinaudoti tik tuomet, jei šios prekės siunčiamos atgal neiškomplektuotos, nepažeistos ir originalioje pakuotėje.

Nebus priimamos prekės, kurios yra pagamintos pagal kliento specifikaciją arba pritaikytos konkretiems individualiems poreikiams.

  6. Atsisakymo teisė ir atsisakymo pasekmės

6.1. Teisė atsisakyti sutarties

Jūs turite teisę per 14 dienų atsisakyti šios sutarties, nenurodydami priežasčių. Atsisakyti sutarties galite per 14 dienų nuo tos dienos, kai Jūs ar Jūsų nurodyta trečioji šalis, kuri nėra vežėjas, priėmė prekes.

Tam, kad pasinaudotumėte teise į sutarties atsisakymą, apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties privalote informuoti mus („Gilde.lt“, Kauno g.34, LT-03202 Vilnius, Lietuva, tel. +370 (5)210 5323, faks. +370 (5)215 1998, el. p. oyster@oyster.lt), atsiųsdami mums aiškų pareiškimą (pvz. paštu išsiųstą laišką, faksimilę ar elektroninį laišką). Tam tikslui Jūs galite pasinaudoti pridedama, nors ir neprivaloma, pavyzdine sutarties atsisakymo forma.

Sutarties atsisakymas laikomas pateiktas laiku, jei pareiškimą apie pasinaudojimą teisę į sutarties atsisakymą išsiųsite iki termino pabaigos. Galite pateikti pavyzdinę sutarties atsisakymo formą (čia pateikiamą PDF formatu) arba kitos formos aiškų pareiškimą.

6.2. Atsisakymo pasekmės

Jums atsisakius šios sutarties, mes nedelsdami, vėliausiai per 14 dienų nuo tos dienos, kurią gavome Jūsų pareiškimą dėl sutarties atsisakymo privalome Jums grąžinti visas iš Jūsų gautas sumas, įskaitant pristatymo išlaidas (išskyrus papildomas išlaidas, kurios kyla dėl to, kad Jūs pasirinkote kitą nei mūsų siūlomą, palankų standartinį pristatymo būdą). Išskyrus tuos atvejus, kai su Jumis buvo aiškiai susitarta kitaip, tokie mokėjimai bus grąžinami tais pačiais pinigais, kuriuos naudojote pirminiuose atsiskaitymo sandoriuose; dėl šio grąžinimo jokia nauda Jums nebus įskaityta. Mes galime atsisakyti grąžinti sumokėtas sumas, kol atgausime prekes, kas bebūtų anksčiau.

Jūs privalote nedelsdami, tačiau bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai Jūs pranešėte mums apie sutarties atsisakymą, atsiųsti arba perduoti prekes mums (UAB „Gilde.lt“, Kauno g. 34, LT-03202 Vilnius). Kad prekės būtų grąžintos ar perduotos laiku, Jūs privalote išsiųsti jas iki baigiantis 14 dienų terminui. Tiesioginės prekių siuntimo atgal išlaidos imamos Jūsų sąskaita. Bet kokius nuostolius, kurie susidarė sumažėjus prekių vertei, Jūs privalote atlyginti tik tuo atveju, jei toks vertės sumažėjimas atsirado dėl to, kad prekės buvo tvarkomos ta apimtim, kuri nėra būtina, siekiant patikrinti jų kokybę, savybes ir saugų veikimą.

6.3. Atsisakymo teisė negalioja šioms sutartims:

- sutartys dėl prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios yra gaminamos pagal vartotojo individualų pasirinkimą ar specifikaciją arba kurios yra aiškiai pritaikytos asmeniniams vartotojo poreikiams, tiekimo.

  7. Gamintojo ir įstatymo numatyta garantija

Galioja teisės aktuose nustatytos teisės pareikšti reikalavimus dėl nekokybiškų prekių. Informaciją apie papildomas garantijas ir konkrečias jų suteikimo sąlygas rasite prie atitinkamo produkto ir mūsų internetinės parduotuvės specialiuose informaciniuose puslapiuose.

  8. Nuosavybės teisės į prekes išlaikymas

Pristatytos prekės iki jų visiško apmokėjimo išlieka mūsų nuosavybe.