Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

MARŠKINĖLIAI, MARŠKINIAI IR KITA

 
 

Darbo marškinėliai

Daugeliui žinoma, kad darbo marškinėliai yra pats populiariausias būdas ne tik kuriant savo įmonės įvaizdį, bet ir individualiai kiekvienam komandos nariui, sukuriant darbo aprangą su jo vardu. Tokią individualizuotą darbo aprangą mėgsta dauguma žmonių, nes jie jaučiasi pastebėti, o ir darbas gauna naudą, nes patys darbuotojai tampa savo veiklos ambasadoriais. 

Mūsų asortimente galite surasti pačių įvairiausių modelių, spalvų ir dizaino marškinėlių, kuriuos galite individualizuoti ir pritaikyti savo norimam įvaizdžiui. Taip pat siūlomi ir marškiniai, kurių sudėtyje yra aukštos kokybės medvilnė, todėl jie yra patvarūs ir pasižymi puikiomis savybėmis, leidžiančiomis gerai jaustis visą darbo dieną. Dirbantiems skirtingų temperatūros režimų patalpose yra siūlomi termomarškiniai. Visi gaminiai pasižymi aukštos kokybės medžiagomis, todėl jie yra tinkami naudoti, dedant įvairią spaudą, pvz. įmonės logotipą, šūkį ar darbuotojo vardą įvairiais būdais, pradedant šilkografija ir baigiant dekoratyviniu siuvinėjimu. 

Kokius darbo marškinėlius pravartu turėti?

Visuomet rekomenduojame savo klientams turėti keletą rūšių darbo marškinėlių, skirtų kasdieniniams darbams ir įmonės reprezentacijai, dalyvaujant įvairiuose veiklos pristatymuose, darbinėse parodose ar parodose. Taip pat verta pagalvoti ir apie sezoniškumą, pavyzdžiui marškinėlius trumpomis ilgomis rankovėmis. Tam, kad darbo apranga tikrai puikiai atrodytų, rekomenduojama rinktis skirtingų dydžių marškinėlius, atsižvelgiant į darbuotojų pateiktus dydžius. Taip jie ne tik jausis patogiai, bet ir estetiškai puikiai atrodys. Norimo tipo marškinėlius ar marškinius galite patogiai įsigyti internetu. Jei nerandate reikiamo kiekio ar pageidaujamų dydžių darbo marškinėlių, tuomet galite kreiptis tiesiogiai į mus ir mes pasistengsime ne tik patenkinti jūsų poreikius, bet ir pasiūlyti įvairius kitus galimus darbo aprangos variantus.

Kodėl darbo marškinius turėtumėte pirkti internetu?

Ieškantiems stilingų, patogių ir kokybiškų darbo marškinėlių ar kitos aprangos, rekomenduojame pasidairyti mūsų internetinės parduotuvės asortimente, kur surasite pačius įvairiausius darbo aprangos variantus pigiau, žemesne kaina, nei juos siūlo kitos specializuotos darbo aprangos fizinės parduotuvės. Tad jei ieškoti kur pirkt aprangą savo kolektyvui ar sau, nedvejokite, nes kokybė ir puikūs klientų atsiliepimai kalba patys už save, o tai mus įkvepia nuolat tobulėti ir plėsti savo asortimento įvairovę, kad viską galėtumėte surasti vienoje vietoje. Taip pat nuolat organizuojame įvairius pasiūlymus, kad galėtumėte įsigyti pageidaujamų darbo drabužių su akcija ir puikiai atrodyti kasdien.