Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

Vyriškos petnešos

 
 

Vyriškos petnešos 

Jei norite jaustis patogiai, kad niekas nevaržytų judesių, mūsų asortimente yra siūlomos petnešos. Jos yra nešiojamos vietoj diržo. Tai ne tik patogus, bet ir stilingas aksesuaras, kuris leidžia pagyvinti darbo aprangą ir suteikti daugiau šarmo. Tad vyrams tikrai patiks jų universalumas ir galimybė derinti prie pačio įvairiausio stiliaus kelnių.

Be to, vyriškos petnešos gali būti ir stilinga dovana, nes mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti puikų darbinių petnešų pasirinkimą, su įvairia simbolika, atspindinčią įvairias specialybes, pavyzdžiui santechniko, stogdengio ar meistro. Jų kaina yra prieinama daugeliui, nes perkant internetu kainuoja pigiau nei siūlo kiti analogiškų prekių pardavėjai fizinėse prekybos vietose. Taip pat nuolat turime puikių pasiūlymų ir kokybiškų prekių su akcija.

Kaip tinkamai nešioti vyriškas petnešas?

Petnešos yra nešiojamos, segant metalinius segtukus prie kelnių rumbo ar juosmens. Per krūtinės pusę jos yra perleidžiamos tiesiai per pečius, nugaros dalyje kryžiuojasi ir tvirtinasi prie kelnių rumbo. Jas galima reguliuoti priklausomai nuo žmogaus ūgio ir sudėjimo taip kaip jam patogu. Dažniausiai petnešos yra universalaus dydžio, todėl tinka daugeliui žmonių. Jums labiausiai patikusį variantą galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje už prieinamą kainą. 

Jei norite išsiskirti iš kitų tai gali petnešas nešioti ant marškinių ar marškinėlių viršaus, kaip stilingą akcentą, traukiantį akį. Jei jas nešiojate vietoj diržo, tuomet galima ir atvirai nedemonstruoti. Tad  viskas priklauso nuo jūsų išradingumo kaip sugalvosite nešioti šią universalią aprangos detalę.

Petnešos internetu

Norintys pirkt vyriškas petnešas, tai patogiai gali padaryti mūsų internetinėje parduotuvėje. Mes siūlome platų vyriškų petnešų pasirinkimą, nuo klasikinių, iki stilizuotų petnešų, kurios atrodo itin smagiai ir žaismingai. Visos petnešos yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl yra patogios ir puikiai nešiojasi. Šis universalus aprangos akcentas tikrai taps jūsų mėgstamu aksesuaru, kuris leis susikurti išskirtinį unikalų darbo aprangos stilių ir puikiai nuteiks tiek jus, tiek aplinkinius pakiliai nuotaikai. Dėl to rekomenduojama nedvejoti ir įsigyti net kelias skirtingas petnešas. Tikimės, jog tikrai atrasite kas jums patiks, o jei ne – visuomet galite kreiptis į mūsų profesionalią komandą, kuri ne tik patars, bet ir padės išsirinkti.