Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

Drabužių priežiūra

Pirmiausiai prašome perskaityti gaminio priežiūros etiketę, kurią rasite visuose OYSTER® drabužiuose. Skalbkite ir džiovinkite kaip nurodyta priežiūros etiketėje. Audiniai pagal priežiūros etiketėje nurodytus ženklus yra reguliariai audinio gamintojo testuojami ir sertifikuojami pagal tarptautinius standartus, tokius kaip pvz. Oeko Tex Standard 100.
 
Visi audiniai po skalbimo susitraukia atitinkamai pagal nurodytas gamintojo normas. Medvilniniai audiniai po skalbimo susitraukia labiau nei mišriapluoščiai medvilnės turintys audiniai, tokie kaip pvz. poliesterinis audinys. Visi drabužių audiniai po audimo apdorojami ("susodinami") tam, kad pasiūtas drabužis susitrauktų tik iki tam tikros leistinos ribos. Kuo storesnis ir sunkesnis audinys, tuo didesnė tikimybė, kad jis susitrauks.
Drabužių susitraukimas skalbimo metu yra normalus reiškinys.
 
Jei skalbsite ir džiovinsite pagal nurodytus priežiūros ženklus, gaminys susitrauks tik minimaliai. Drabužius skalbkite išvertę į blogąją pusę, užsegę užtrauktukus ir kontaktines juostas. Skalbkite ir džiovinkite neperpildytoje skalbimo mašinoje. Kiekvieną drabužį po gręžimo, kol jis dar drėgnas, ištempkite, ištiesinkite ir galiausiai natūraliai išdžiovinkite. Jei vis dėlto drabužis kiek susitraukė, iš naujo pakartokite skalbimo ir džiovinimo procesus, dar stipriau ištempkite drabužį, lyginkite karštu lygintuvu.