Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

Guminiai botai

 
 

Guminiai botai

Guminiai botai – universali darbo avalynė, kurią lengva pritaikyti pačioms įvairiausioms veiklų sritims, nuo statybų aikštelės, inžinerinių tinklų tiesimo iki aktyvaus laisvalaikio leidimo gamtoje. Jie yra populiarūs dar ir dėl to, kad yra patvarūs, nebrangūs ir ilgaamžiški. 

Guma puikiai apsaugo ne tik nuo drėgmės, bet ir purvo ar kito nepageidaujamo išorės poveikio. Taip pat ji yra puiki izoliacinė medžiaga, apsauganti nuo elektros iškrovos. Be to, tokie batai tinka tiek vyrams, tiek moterims, o dažnai gaminami ir unisex modeliai, kurie skiriasi tik dydžiais, spalva ar modeliais. 

Guminiai batai yra gaminami neslystančiu padu su gilesniu protektoriumi, tad puikiai tinka patiems įvairiausiems paviršiams, nuo keramikinių plytelių iki minkšto grunto. 

Savo asortimente siūlome ir itin lengvus modelius, pagamintus iš etileno vinilacetato granulių gumos. Jie pasižymi savo patogumu, nes jų užkulnis yra sustiprintas bei yra aukšta keltis, kas garantuoja patogų apsimovimą. Tokie guminiai batai tinkami nešioti spaudžiant net ir iki -30 laipsnių šalčiui.

Guminiai batai - kaip išsirinkti tinkamus?

Renkantis guminius botus svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jų išvaizdą, bet ir patogumą. Rekomenduojama rinktis laisvesnius guminius batus, kad būtų patogu juos avėti. Be to, galima tada užsidėti storesnes kojines ar specialius įdėklus į guminius batus, kurie leidžia lengvai cirkuliuoti orui, dėl to kojos neprakaituoja ir nesikaupia drėgmė. Nemažiau svarbus ir batų svoris, nes kuo lengvesni batai, tuo patogiau juos avėti ir kojos greit nenuvargsta. Taip pat svarbu, kad kojų pirštų zona ir užkulnis būtų sutvirtinti, nes taip koja būtų apsaugota nuo galimų smūgių ar traumų. 

Norimo dydžio ir modelio guminius botus galite patogiai pirktinternetu, geresne kaina nei ją siūlo kiti panašių prekių pardavėjai.  Be to, nuolat savo klientams turime įvairių pasiūlymų bei kokybiškų prekių, kurioms yra taikoma akcija.

Guminių botų medžiaga

Guminių botų medžiaga yra gaminama pagal EVA technologiją, naudojant etileno vinilacetato granulių gumą. Ji pasižymi savo patvarumu ir tinkama visiems metų sezonams ir įvairioms oro sąlygoms. Guminių vidui yra naudojama orui laidi medžiaga, padedanti kojų pėdoms kvėpuoti ir taip apsaugo jas nuo prakaito ar drėgmės pertekliaus. Be to, tokie įdėklai yra lengvai skalbiami ir greitai džiūsta, todėl guminiai batai neturės blogo kvapo ir juose nesiveis nagų grybelio sukėlėjai ar kiti nepageidaujami mikroorganizmai. Patogu tai, kad guminių botų medžiaga yra elastinga, bet taip pat ir stabiliai laiko pėdą. O tam, kad nešiojant guminius botus, būtų didesnis komfortas, rekomenduojama nešioti natūralių medžiagų kojines. 

Guminių batų kaina

Guminių batų kaina yra prieinama daugeliui, nes yra prieinama daugeliui, nes kainuoja pigiau nei tokio tipo darbo batus siūlo kiti pardavėjai, prekiaujantys specializuota darbo avalyne. Todėl visi norintys gali įsigyti norimo dydžio guminius batus mūsų internetinėje parduotuvėje. Be to, jei tiksliai nežinote kokio dydžio guminiai batai jums geriausiai tiktų, tuomet rekomenduojama išsimatuoti savo pėdą centimetrais ir tuo vadovautis, renkantis reikiamą dydį. Jei jums reikalinga profesionalų pagalba, visuomet galite kreiptis į mus tiesiogiai, o mes savo ruožtu ne tik atsakysime į visus jums rūpimus klausimus, bet ir padėsime išsirinkti.
Nuolat pildome savo prekių asortimentą, stebėdami naujausias tendencijas ir inovatyvias technologijas, kad galėtume savo ištikimiems klientams pasiūlyti aukštos kokybės darbo drabužius ir avalynę konkurencinga kaina, lyginant su tuo kas yra siūloma šiuo metu rinkoje. Matome, kad šios pastangos tikrai atsiperka, nes tai liudija puikūs klientų atsiliepimai.