Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

DARBO BATAI

 
 

Dirbant ilgas valandas ir daug fiziškai judant, labai svarbu pasirūpinti, kad darbo avalynė būtų tinkama. Ji ne tik turėtų būti ergonomiška ir patogi, bet ir tvirta, kad ne tik atlaikytų krūvius, bet ir apsaugotų jūsų kojas nuo galimų traumų. 

Mūsų asortimente yra siūlomi stilingi, aukštos kokybės darbo batai, kurie puikiai tiks tiek vyrams, tiek moterims. Galima rinktis skirtingų modelių batus neslystančiu padu. Pats batų dizainas yra sukurtas taip, kad kuo stabiliau laikytų pėdą ir neleistų kojoms nuvargti. Dėl to, mūvint tokiais darbo batais yra patogu net ir ilgai fiziškai dirbti, tiek stovint, tiek vaikštant. Taip pat galima rinktis specializuotą darbo avalynę, kuri turi papildomą apsaugą, kur integruotas metalas ar plastikas plokštelės pavidalu, padedantis apsaugoti kojų pirštus nuo smūgių. 

Priklausomai nuo darbo specifikos ar sezoniškumo galima rinktis darbo batus ar pusbačius su auliukais ar su pašiltinimu. Parduodama ir apsauginė avalynė, skirta tam tikriems specialistams, pavyzdžiui, stogdengiams ar miškininkams. Mūsų asortimente yra siūlomi ir kokybiški guminiai botai, kurie gali būti nešiojami tiek maisto gamybos, tiek pramoniniuose cechuose ir universaliai pritaikomi kitose darbo srityse. Tačiau reiktų atsižvelgti į rekomendacijas ir higienos normas, kaip ilgai galima dirbti, mūvint būtent šio tipo universalią darbo avalynę. 

Džiaugiamės sulaukdami puikių atsiliepimų iš savo klientų, kurie jau spėjo įvertinti mūsų siūlomos darbo avalynės kokybę, nes ji pasižymi ne tik komfortu, ilgaamžiškumu, bet ir patrauklia kaina. Kruopščiai atrenkame asortimentą tam, kad galėtume pristatyti geriausius variantus, kurie yra daugeliui prieinami ir labai vertinami. Todėl mūsų elektroninę parduotuvę drąsiai rekomenduoja ir savo draugams bei artimiesiems. 

Kam reikalingi darbiniai batai?

Specializuota darbinė avalynė yra labai svarbi darbo aprangos detalė. Jos pagrindinė funkcija yra apsaugoti jūsų kojas nuo galimų traumų. Dažnai darbiniai batai yra pagaminti, naudojant specialias patvarias medžiagas, kurios padeda sutvirtinti batus ir padaryti juos atsparius įvairiems smūgiams, ir fiziniams pažeidimams. Kas ypač aktualu dirbant pavojingomis darbo sąlygomis, pvz. statybos objektuose; sandėliuose, atliekant krovos darbus ar logistikos srityje, dirbant su įvairių gabaritų kroviniais. 

Kitas nemažiau svarbus dalykas – batų patogumas ir ergonomiškas dizainas, leidžiantis stabiliai apgaubti pėdą ir ją prilaikyti, visiškai anatomiškai prie jos prisitaikant. Tai ne tik nevargina kojų, bet ir leidžia ilgai bei intensyviai  vaikščioti ir dirbti stovimą darbą. Dar viena svarbi detalė – medžiagiškumas. Labai svarbu, kad darbo avalynė būtų kvėpuojanti ir tuo pačiu, būtų atspari drėgmei bei oro temperatūros pokyčiams. 

Taip pat reiktų nepamiršti ir darbo avalynės estetinės funkcijos. Jei jau nusprendėte pasirinkti profesionalią kokybišką ir stilingą aprangą savo darbuotojams, tuomet siekiant užbaigti įvaizdį, tikrai verta pasirūpinti ir kokybiška darbo avalyne. 

Darbo batų savybės

Darbui skirta avalynė pasižymi labai įvairiomis savybėmis, priklausomai nuo darbo specifikos arba sąlygų pavojingumo. Pavyzdžiui, statyboms skirta avalynė pasižymi padidinta apsauga. Dažniausiai tokių darbo batų priekinė dalis būna atspari smūgiams ir turi uždarą kulną. Taip pat pasižymi tuo, kad batų padai yra neslystantys, tad puikiai tinka įvairiems paviršiams. Žinoma, jie yra ir atsparūs pradūrimams, nes gaminami su gilesniu protektoriumi. 

Dirbantiems su elektros įrenginiais ar aukšta įtampa yra siūlomi darbo batai su antistatinėmis savybėmis tam, kad pakeltų elektros iškrovą ir išskaidytų  elektrostatinį krūvį. Dirbantys dideliame aukštyje, pvz. stogdengiams galime pasiūlyti  darbo avalynę, kuri turi didesnę energijos absorbciją kulno srityje, kas yra ypač svarbu kritimo atveju, nes taip yra sušvelninamas smūgis, tenkantis pėdoms. Papildomai galima rinktis ir avalynę, kurioje yra ir čiurnos apsauga. O jei tenka dirbti su skirtingais temperatūrų režimais, tuomet puikiai tiks avalynė su karščio arba šalčio izoliacija bei atsparumu drėgmei. 

Tad, kaip matote darbo avalynės asortimentas yra iš ties platus, tad tikrai galime pasiūlyti optimaliausiai tinkantį variantą, atsižvelgus į jūsų darbo specifiką, keliamus saugos reikalavimus ir jūsų poreikius.


Į ką atsižvelgti renkantis darbo batus?

Renkantis darbo batus labai svarbu atsižvelgti į tai kam jie yra skirti. Pavyzdžiui, jei jūsų prioritetuose yra saugumas, tuomet verta rinktis avalynę, kurioje yra integruota papildoma metalo ar plastiko apsauga. Priklausomai nuo darbo specifikos, siūloma ir avalynė be apsaugos. Taip pat svarbus ir batų patogumas, svoris, ergonomiškumas ir neslystantis padas. Galima būtų teigti, kad tai yra pagrindiniai dalykai, į kuriuos atkreipia dėmesį pirkėjai. Itin svarbu išsirinkti tinkamo dydžio bei pločio batus, kad jie nebūtų nei per maži, nei per dideli ar per platūs. Taip galėsite ilgai išlikti darbingais ir nepervargti. Nemažiau svarbu yra atsižvelgti ir į sezoniškumą, kad su darbo avalyne nebūtų per šalta ar nekaistų kojos. Papildomai rekomenduojami ir batų keičiami batų įdėklai ir kojinės, kurios padės susikurti didesnį komfortą, nes yra pagamintos iš natūralių medžiagų ir puikiai praleidžia orą. Tačiau tuo pačiu metu neleidžia kojoms prakaituoti  ir veistis bakterijoms ar kitiems mikroorganizmams, sukeliantiems kojų ir nagų grybelį bei kitus odos susirgimus.


Pirkti darbo batus internetu - apsimoka!

 Visus mūsų asortimente siūlomus darbo batus galima patogiai įsigyti internetu, žemesne kaina, pigiau nei siūlo kiti specializuotos darbo avalynės ar aprangos pardavėjai. Taip pat nuolat atnaujiname prekių pasiūlą, dėl to nuolat galite rasti įvairių kokybiškų prekių su akcija ar kitų naudingų pasiūlymų. Taip galite pirkt didesnį kiekį avalynės visam kolektyvui. Jei nerandate norimų dydžių ar pageidaujamo kiekio darbo avalynės, visuomet galite kreiptis į mus tiesiogiai, o mūsų komanda ne tik patenkins jūsų poreikius, padės išsirinkti tinkamiausią variantą ir pasirūpins operatyviu jūsų užsakymo pristatymu nurodytu adresu. 

Nauji, iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti darbo batai su papildomomis apsaugomis puikiai tiks atliekant įvairios paskirties darbus. Renkantis naujus darbo batus, svarbu, kad jie būtų patogūs avėti ir būtų tinkami naudoti ilgą laiką. Būtent tokią avalynę atrasite mūsų įmonėje - esame pasirengę pristatyti geriausius pasiūlymus pagal individualius kliento poreikius.