Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

Darbo kombinezonai

 
 

Darbo kombinezonai

Vienas populiariausių darbo aprangos pasirinkimų yra darbo kombinezonas. Taip yra dėl to, kad tai yra labai patogi ir universali apranga puikiai tinkanti tiek vyrams, tiek moterims, dirbantiems įvairiose srityse. Taip pat tokie kombinezonai puikiai tinka statyboms. Mūsų asortimente galite rasti pačių įvairiausių modelių, su rankovėmis ir be rankovių. Tad priklausomai nuo jūsų veiklos srities, darbo specifikos ir sezoniškumo, galite išsirinkti internetu jums labiausiai tinkantį variantą ir įsigytipigiau nei kiti darbo aprangos pardavėjai siūlo savo fizinėse parduotuvėse. Nuolat pildome savo asortimentą, norėdami pasiūlyti kokybiškiausius darbo drabužius, kurie būtų ne tik praktiški ir patogūs, bet ir stilingai atrodo.

Darbo kombinezonų privalumai

Darbo kombinezonai turi daug privalumų, pradedant patogumu ir praktiškumu, nes juose yra pakankamas kiekis talpių kišenių. Visi kombinezonai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip poliesteris, medvilnė ir poliamidas. Tokia medžiagos sudėtis neleidžia įsigerti giliai purvui, leidžia odai kvėpuoti, taip pat atlieka ir apsauginę funkciją, padeda apsaugoti kojas ir rankas nuo išorės poveikio ar nepageidaujamų medžiagų, pvz. dirbant su cheminėmis medžiagomis.

Kokį darbinį kombinezoną išsirinkti?

Darbo kombinezonai yra labai praktiški, nes juos pritaikyti galima labai įvairiose srityse - nuo maisto gamybos iki įvairių paslaugų ar klientų aptarnavimo. Dažnai gamybos pramonėje yra vilkimi kombinezonai su ilgomis rankovėmis, kurie padeda apsaugoti visą kūną. Mūvint tokio modelio darbo kombinezoną, nebūtina vilkėti papildomų viršutinių drabužių. Kitas ne mažiau populiarus darbinio kombinezono modelis yra be rankovių, tokiu atveju, teks papildomai pagalvoti apie džemperį, marškinius ar marškinėlius, kuriuos galėtumėte dėvėti po kombinezonu.

Nuo ko priklauso darbinio kombinezono kaina?

Darbinio kombinezono kaina priklauso nuo modelio ir gamintojo. Dažnai savo lojaliems klientams turime įvairių pasiūlymų ir kokybiškų prekių su akcija. Džiaugiamės puikiais atsiliepimais apie tai, kad ieškantiems kur pirkt darbinių drabužių, galime pasiūlyti ne tik kokybiškų, ergonomiškų drabužių, kurie dar ir labai estetiškai ir stilingai atrodo, kas yra labai patrauklu ne tik patiems darbuotojams, bet ir klientams malonu bendrauti su tvarkingai atrodančiais  jūsų įmonę atstovaujančiais žmonėmis, kurie kelia pasitikėjimą. Verta įsigyti kokybišką darbo aprangą, nes taip galite jaustis komandos dalimi ir puikiai reprezentuoti savo verslą.