Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

Puskombinezoniai

 
 

Puskombinezoniai

Puskombinezoniai, kitaip dar vadinamos darbo kelnės, kurios nevaržo judesių, dėl to, kad jų patogumą reguliuoja petnešos. Tai yra vienos iš dažniausiai įsigyjamų prekių iš mūsų asortimento. Puskombinezoniai yra mėgstami ne vien dėl patogumo ir praktiškumo, bet ir dėl to, kad puikiai dera prie kitų darbo drabužių. Kitas nemažiau svarbus dalykas – lengva puskombinezonio priežiūra tiek skalbiant įprastu būdu, tiek atliekant sausą cheminį valymą.

Kaip puskombinezoniai apsaugo darbo metu? 

Puskombinezoniai pasižymi ir puikia apsauga, pavyzdžiui antkeliais. Todėl puikiai apsaugo jūsų kelius ir kojas nuo galimų traumų. Tokie darbo drabužiai yra labai universalūs ir puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims ar vaikams. Jie ne tik padeda apsaugoti kelius, bet ir kitas kūno vietas, nes yra sustiprintos zonos juosmens, šlaunų ar užpakalinės dalies srityje. Papildomas saugumas slypi ir medžiagoje, iš kurios puskombinezoniai yra pasiūti. Būtent jos patvarumas ir faktūra, padeda neužsikabinti už ko nors ir nesusižeisti. Ypač jei jūsų darbo sritis yra gamybos pramonė,  svarbu, kad drabužiai neužsikabintų už darbo prietaisų, įvairių staklių ar konvejerių, kas galėtų sukelti rimtus sveikatos sužalojimus. Be to, daugumoje modelių yra papildomos kišenės, kur galima susidėti visus reikalingus darbui smulkius daiktus ar priemones.

Puskombinezonių medžiagos

Dažniausiai puskombinezoniai yra gaminami iš tokių medžiagų kaip medvilnė, džinsas ar poliesteris. Šios medžiagos yra patvarios, lengvai prižiūrimos, pralaidžios orui, tačiau tuo pačiu turi ir reikalingų izoliacinių savybių. Be to, puskombinezoniai pasiūti iš šių medžiagų labai estetiškai ir stilingai atrodo, todėl juos mielai daugelis nešioja. 

Puskombinezonių privalumai

Vienas iš pagrindinių privalumų yra ne tik puskombinezonių patogumas, bet ir patraukli bei daug kam prieinama kaina. Pageidaujamus modelius, esančius mūsų asortimente, galite patogiai įsigytiinternetu. Be to, nuolat pasipildome naujovėmis ir stengiamės savo klientams pasiūlyti įvairių kokybiškų prekių pirkt pigiau, kurioms yra taikoma akcija. Džiaugiamės puikiais klientų atsiliepimais, kurie jau ne vieną sezoną, nešioja mūsų darbo drabužius ir jų dėka atrodo dalykiškai bei tuo pačiu išsiskiria iš konkurentų tarpo savo unikaliu įvaizdžiu, kuris turi nemažai Įtakos žinomumo didinimui bei verslo sėkmei.