Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

Apranga bitininkams

 
 

Bitininko apranga

Bitininko apranga – specialūs drabužiai, skirti žmonėms, kurie prižiūri bites, dirbant prie avilio. Ji naudojama tam, kad būtų galima apsaugoti nuo skaudžių bitės įgėlimų, kurie neretai gali sukelti rimtus sveikatos sutrikimus, alergines reakcijas ar net mirtį. 

Dažniausiai bitininko apranga susideda iš keleto dalių: galvos apdangalas, kuris dažnai yra specialus šviesios spalvos gobtuvas, prie kurio yra pritvirtintas tankus tinklelis, dengiantis veidą ir kaklą; ilgas švarkas su sandariomis rankovėmis, kad nebūtų jokio tarpelio kur galėtų įlysti bitės ir įgelti; kelnės, kurios yra laisvos ir sandariai užsisega bei uždaro tipo avalynė ir pirštinės. Taip saugiai apsirengę, galėsite sėkmingai kopinėti medų ar sezoniškai tvarkyti avilius.

Bitininko apranga - ką reikia žinoti prieš įsigyjant?

Prieš įsigyjant profesionalią aprangą, kiekvienas bitininkas žino, jog geriausia, kad ji būtų kuo šviesesnė ar net balta, nes būtent tuomet bitės nėra tokios agresyvios kuomet dirbama prie avilių ar imamas medus. Taip pat rekomenduojama, kad bitininko apranga būtų kuo tankesnio audinio ir kuo laisvesnio silueto, nes būtent šios savybės padeda sukurti apsauginį barjerą. Dar vienas svarbus dalykas – reikia apsirengti specialią aprangą taip, kad visos nuogos kūno vietos būtų uždengtos ir apsaugotos nuo galimų įkandimų. 

Bitininko aprangą pirkti internetu - apsimoka!

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti pilną specialios bitininko aprangos komplektą ir atskiras jos dalis pirktpigiau, žemesne kaina nei ją siūlo kitos specializuotos aprangos parduotuvės. Nuolat pildome savo asortimentą, kad galėtume savo klientams pasiūlyti įsigyti aukštos kokybės darbo aprangą, skirtą bitininkams, patogiai įsigyti internetu. Dažnai organizuojame įvairius išpardavimus ir turime įvairių pasiūlymų bei kokybiškų prekių su akcija, tad galite vienu kartu įsigyti visko ko tik reikia tikram bitininkui.

Džiaugiamės puikiais klientų atsiliepimais, kurie  jau spėjo įvertinti mūsų parduodamus gaminius ir yra be galo patenkinti savo pasirinkimu, todėl drąsiai rekomenduoja kitiems žmonėms, užsiimantiems bitininkyste. O mes, savo ruožtu, didžiuojamės galėdami patenkinti tiek bitininkystės mėgėjų, tiek profesionalų poreikius bei pateisinti norus įsigyti kokybišką specialią aprangą. Tai įkvepia mus dar labiau tobulėti ir plėsti specializuotos darbo aprangos asortimentą, skirtą įvairioms sritims.