Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

DARBO DRABUŽIAI

 
 

Darbo rūbai

Vienas iš pagrindinių dalykų ką turėtų padaryti kiekviena įmonė, dirbanti gamybos, logistikos, statybos paslaugų ar kitoje srityje, tai pasirūpinti tinkama savo darbuotojų apranga. Kodėl tai verta padaryti yra keletas priežasčių? Pirma priežastis ta, jog darbo drabužiai padeda padidinti matomumą ir sukurti estetinį vaizdą, kuriant savo įmonės įvaizdį. Būtent kokybiška apranga, skirta darbui, padeda atpažinti tam tikros įmonės darbuotoją ir susidaryti pirmą įspūdį apie jūsų verslą. Be to, klientai teigiamai vertina tvarkingai atrodančius darbuotojus ir labiau pasitiki jais, nes atpažįsta pagal aprangą ir lengviau identifikuoja, atstovaujamą prekės ženklą.

Kitas ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad darbui skirti drabužiai, leidžia darbuotojams nesirūpinti tinkama apranga ir tuo pačiu padeda sutaupyti nereikalingas išlaidas. Dažnai patys darbuotojai, jaučiasi ne tik gerai, bet ir patogiai vilkėdami specialiai jų darbo specifikai pritaikytą aprangą. Taip jie ne tik jaučiasi komandos dalimi, bet ir saugiai gali atlikti jiems pavestas užduotis bei darbus.  

Mūsų asortimente galite surasti ir išsirinkti patogius, aukštos kokybės darbo drabužius, skirtus tiek vyrams, tiek moterims. Galite rasti pačių įvairiausių rūbų ne tik savo verslui, bet ir asmeniniams poreikiams, aktyviems žmonėms yra siūloma apranga laisvalaikiui, darbams sodyboje ar ūkyje. Priklausomai nuo darbų pobūdžio ar specifinių darbo saugos reikalavimų, galite rinktis vandeniui, fiziniams pažeidimams, purvui atsparius drabužius, kurie padės išvengti įvairių nepatogumų ar susižeidimo rizikos. Taip pat yra siūloma ir specializuota apranga miškininkams, kurios išsiskiria savo spalva ar yra dekoruota šviesą atspindinčiomis detalėmis, kas leidžia net ir pavojingomis darbo sąlygomis, laiku pamatyti kurioje vietoje stovi darbininkas. 

Turime ir rečiau sutinkamų, tačiau labai paklausių darbo rūbų, pavyzdžiui kokybiška ir saugi apranga bitininkams. Galima pasirinkti ir tokius darbo drabužius, kurie puikiai pakelia temperatūrų skirtumus, dirbantiems šaldytuvuose ar atvirkščiai – su įrankiais, išskiriančiais aukštą temperatūrą. Esant poreikiui, išsirinkus reikalingus darbo drabužius yra siūloma ir specializuota darbinė avalynė, kurios nėra paprasta nusipirkti įprastose parduotuvėse. Tad galite surasti visą darbui reikalingą aprangą vienoje vietoje ir patogiai įsigyti internetu visus reikalingus dydžius.

Kaip išsirinkti tinkamus darbo drabužius?

Renkantis darbo drabužius, verta atsižvelgti ne tik į darbo specifiką, bet ir darbo sąlygų pavojingumą, įvertinant galimos rizikos lygį, tad darbo drabužiai turėtų apsaugoti nuo nepageidaujamo aplinkos žalingo poveikio ir nelaimingų atsitikimų. Tačiau darbo drabužiams keliamas dar vienas reikalavimas – patogumas ir funkcionalumas. Dėl to, be galo svarbu pasirinkti tinkamo dydžio, praktiškus, kūno judesius, nevaržančius rūbus, tačiau nei per didelius, nei per mažus, kad nesukeltų jokio diskomforto ar niekur neužkliūtų darbo metu. Jei sunku orientuotis dydžių apskaičiavime, visuomet galite kreiptis į mūsų profesionalų komandą, kuri ne tik atsakys į visus rūpimus klausimus, suteiks visą reikalingą informaciją bei padės išsirinkti visus reikalingus darbui drabužius ir avalynę. 

Darbo rūbų tipai

Priklausomai nuo darbo specifikos bei darbo sąlygų atitinkamai darbo drabužiai yra skirstomi ir pagal apsauginius tipus, pvz. padedančius apsisaugoti nuo įvairaus aplinkos poveikio: dujų, skysčių ar kietųjų dalelių pavidalu. Visi rūbai atitinka darbų saugos reikalavimus, pagal kuriuos turi būti pasirūpinta tiek kūno, tiek ir kojų apsauga. Tai užtikrinti padeda, aukštos kokybės specializuota darbo apranga. Mūsų asortimente yra siūlomi švarkai, darbinės kelnės, puskombinezoniai, darbo kombinezonai, darbo striukės, ilgos striukės ar apsiaustai, liemenės, kailiniai džemperiai ar kiti specializuoti darbo drabužiai. 

Pavyzdžiui, dirbantiems aukštos rizikos darbo sąlygomis, rekomenduojama rinktis padidinto matomumo darbo drabužius, kurių išsiskirtų savo ryškia spalva arba šviesą atspindinčiomis detalėmis. Tuomet darbuotojai yra matomi, net ir esant nedideliam šviesos šaltiniui. Dirbantys statybose, dažnai renkasi tvirto audinio, temperatūrų skirtumus atlaikančius darbo drabužius, kurie yra sutvirtinami kelių srityse ar kitose vietose, kad dirbant įvairiose pozose tam, kad apsaugotumėte tam tikras kūno vietas. Pavyzdžiui, guma impregnuotas kelnes ar specializuotą darbo avalynę, dirbant su aukšta įtampa, atvira ugnimi, pramoninėmis cheminėmis priemonėmis ar specializuotais įrankiais, kurie fiziškai gali liestis tam tikrose vietose. 

Kokiems specialistams skirti darbo drabužiai?

Savo asortimente siūlome darbo drabužius, pačių įvairiausių sričių atstovams, nuo klientų aptarnavimo iki statybų sektoriaus darbuotojų. Visi darbo drabužiai yra ergonomiški, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, tad puikiai tinka įvairių sričių specialistams. Tad jei yra poreikis įsigyti darbo drabužius savo darbuotojams pigiau, geresne kaina nei siūlo kiti specializuotų darbo drabužių pardavėjai galite drąsiai kreiptis į mūsų profesionalų komandą, kuri parinks tinkamiausius apsauginius darbo drabužius, tiek atsižvelgiant į jūsų verslo specifiką, tiek į būtinus saugumo reikalavimus.

 Taip pat turime platų pasirinkimą patogių drabužių, puikiai tinkančių aktyvioms laisvalaikio veikloms, pvz. darbui ūkyje, miške, tvarkant aplinką, medžiojant ar užsiimant pramogine žūkle. Pavyzdžiui, kamufliažas ar puloveris yra daugumos mūsų klientų favoritas, nes yra puikiai pritaikomas tiek darbui, tiek ir laisvalaikiui gamtoje. Tad tikrai apsirengsite nuo galvos iki kojų ir būsite apsaugoti ne tik nuo nepalankių oro sąlygų, bet ir galimų nubrozdinimų.

Darbo rūbų medžiaga - į ką atkreipti dėmesį?

Renkantis darbo drabužius, be galo svarbu artkreipti dėmesį į medžiagas iš kurių jie yra pagaminti. Vienas iš svarbiausių reikalavimų yra medžiagos patvarumas, tačiau nemažiau svarbu ir oro pralaidumas, šilumos izoliacija, gebėjimas atstumti purvą bei drėgmę. Tad dažniausiai specifinių darbo rūbų gamybai yra naudojamos tokios populiariausios medžiagos kaip: velvetas, poliesteris, džinsas ir aukštos kokybės medvilnė.  Šios medžiagos ne tik pasižymi puikiomis fizinėmis savybėmis ir puikia išvaizda, bet ir puikiai nešiojasi bei lengvai yra prižiūrimos, kas itin svarbu darbo drabužiams, skirtiems dirbti įvairiomis sąlygomis. Taip pat galima rinktis ir skirtingų spalvų drabužius, derinant pagal jūsų prekės ženklo spalvas ar norimą sukurti įvaizdį. Siūlomi ir neoninių spalvų darbo drabužiai, skirti aukštalipiams elektrikams, kelių priežiūros specialistams ar statybų aikštelėse besidarbuojantiems darbininkams. Jiems dažnai tenka darbuotis ir nepalankiomis darbo sąlygomis, kuomet yra apsiniaukę, rūkas ar suprastėjęs matomumas, todėl rekomenduojama rinktis darbo aprangą su šviesą atspindinčiomis detalėmis. 

Nuo ko priklauso darbo rūbų kaina?

Darbo drabužiai kainuoja labai įvairiai, priklausomai nuo medžiagiškumo ar komplektacijos. Nuolat atnaujiname savo asortimentą, papildydami jį naujais modeliais, kurie yra pasiūti, taikant inovatyvias technologijas, padedančias nepadidinant drabužių svorio, suteikti jam papildomų funkcijų: termo izoliaciją, mikro ventiliaciją, atsparumą drėgmei, elastingumą ir papildomą komfortą. Galima pirkti ir atskiromis dalimis, susikomplektuojant sau labiausiai tinkamus ir patinkančius darbo drabužių derinius, ne tik pagal darbo specifiką, bet ir sezoniškumą. 

Darbo rūbai internetu

 Visą darbo drabužių asortimentą galite rasti mūsų elektroninėje parduotuvėje, kur nuolat siūlome įvairių kokybiškų prekių su akcija. Tad taip norimos rūšies darbo rūbus, galite įsigyti palankia kaina ir taip susikurti vieningą įmonės įvaizdį, kas tikrai prisidės prie jūsų verslo augimo ir sėkmės. Tiems, kurie neranda pageidaujamos rūšies ar dydžio darbo drabužių, rekomenduojama kreiptis tiesiogiai į mus, o mūsų profesionalų komanda, puikiai išmananti darbo saugos reikalavimus, bei darbo drabužių specifikacijas, pasistengs pasiūlyti jums labiausiai tinkantį variantą, atsižvelgus į jūsų darbo specifiką ir poreikius.